Plastové okná - Profil GL SYSTEM (dodanie okien 7-10dní)

 
GL-SYSTEM je vlastným konštrukčným riešením spoločnosti DRUTEX. Je stvorený pre klientov, ktorí oceňujú funkčnosť, estetiku a modernosť. Päťkomorová stavba profilov s odpovedajúcim tesnením skiel a rámov zaručuje stabilitu a skvelú tepelnú izoláciu. Okná vyrobené zo systému GL-SYSTEM sú ponúkané v rôznych prevedeniach. GL-SYSTEM dáva možnosť ponúkať klientom okná splňujúce všetky funkčné požiadavky a súčasne aj požiadavky estetické, kde zaoblené línie profilov odpovedajú na požiadavky najnovších trendov v oblasti výroby plastových okien. Systém je dostupný taktiež vo verzii s rovným okenným krídlom.
 

 1. Päťkomorová stavba a stavebná hĺbka 70 mm zaručujú optimálnu tepelnú a akustickú izoláciu.
 2. Špecifický tvar a osadenie tesnenia EPDM v špeciálnych drážkach zaručuje optimálnu izoláciu a dlhoročné používanie.
 3. 13 mm dlhé presunutie osy kovacej drážky od hrany rámu umožňuje použitie širších rámových uzáverov, tým aj zvýšenie odolnosti proti vlámaniu.
 4. Moderný dizajn odpovedajúci posledným trendom v segmente plastových okien.
 5. Možnosť použitia širokej škály izolačných skiel.
 6. Skryté podsklenné tesnenie.
 7. Veľká armovacia komora pre použitie dostatočného dimenzovanej výstuže.
 8. Vnútorné hladké plochy.
 

Výhody profilu GL-SYSTEM

Päťkomorová stavba profilov umožňuje dosiahnuť vynikajúce tepelno-izolačné hodnoty a perfektnú stabilitu. Vďaka skladbe vnútorných profilových komôr, tesneniu a použitia izolačných skiel získavame možnosť značného zredukovania strát tepelnej energie, tým aj zníženia nákladov na topenie.
 

 1. Skryté podsklenné tesnenie
 2. Možnosť použitia širokej škály izolačných skiel až do hrúbky 35mm
 3. Presunutie osy kovacej drážky 13mm od hrany rámu umožňuje použitie širších rámových uzáverov, tým aj zvýšenie odolnosti proti vlámaniu
 4. Moderné tesnenie EPDM zaručuje, že okna sú tesné a dlhodobo funkčné
 5. Oceľové výstuhy z tepelno-zinkovanej ocele zaručujú odpovedajúcu pevnosť
 

Farebné prevedenia – Štandardné dekory

 

Presklené balkóny Expodul

 

Zasklievanie lodžií a balkónov slúži na získanie dodatočného odkladacieho priestoru, zníženie hluku, prašnosti a prievanu. Úspora tepelnej energie.

Profily sú hliníkové, nekorodujú, striekané práškovou farbou RAL, posuv je na guľôčkových ložiskách (tichý chod). Sklo je upevnené v tesniacej gume. Pri vetre presklenie nerezonuje, pretože v profiloch sú štetiny. Koľajnica je prispôsobená na odtok dažďovej vody.

 

Výhody vonkajšieho zasklenia:

 

 

 

 

 

UPOZORNENIE:
Na trhu sa objavili plastové (vystužené obyčajnou oceľou) a hliníkové napodobeniny Expodulu, ktoré svojou kvalitou nezodpovedajú exteriérovým normám. Tieto majú životnosť max. 4 roky a po krátkom čase sa prejavuje ich deformácia (jednotlivé časti do seba nezapadajú), žltnutie plastu a korózia ocele. Ich cena je oproti originálnemu systému Expodul lacnejšia o cca 80-100 EUR. Na tých pár rokov sa to neoplatí. Nehovoriac o tom, že na osadenie tohto necertifikovaného systému nie je možné dostať od príslušnej mestskej časti povolenie . Uistite sa, že kupujete originálny hliníkový systém Expodul. Overte si originalitu.